ZAPISKI Z PODRÓŻY (wersja e-book dostępna za pośrednictwem strony LIDERZY PAFW)

Program Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Fundację Szkoła Liderów zamieścił na swojej stronie poniższy tekst, którym pragnę się z Wami podzielić:

Zapiski z podróży - reportaż o Polsce Artystów Zmian Społecznych
Zapiski z podróży - reportaż Ewy Dudkiewicz z VIII edycji o absolwentach i absolwentkach Programu, którzy w ostatnich latach uczestniczyli w wizytach studyjnych w USA w ramach International Visitor Leadership Program.

Zapiski z podróży - reportaż o Polsce Artystów Zmian Społecznych. Relacja ze spotkań z dziesięcioma liderkami i liderami Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którzy za oceanem poszukiwali inspiracji i pomysłów, by móc je realizować w swoich lokalnych społecznościach. To opowieść o ich marzeniach i wdrażaniu "amerykańskiego snu" w "polskie realia". Relacja ze spotkań z dziesięcioma liderkami i liderami Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którzy za oceanem poszukiwali inspiracji i pomysłów, by móc je realizować w swoich lokalnych społecznościach. To opowieść o ich marzeniach i wdrażaniu "amerykańskiego snu" w "polskie realia".
Reportażowi, który można przeczytać klikając na:  http://liderzy.pl/download.php?id=105  towarzyszy wystawa objazdowa. Zachęcamy do śledzenia jej losów i organizowania wokół niej przedsięwzięć w Waszych miejscowościach.